Rapid SSL Güvenlik Sertifikası, Compliance ve 3D Secure Servisleri Sayesinde Güvenliğinizi Riske Atmadan Sitemizde Özgürce Alışveriş Yapabilirsiniz.

AutoAqua Smart Ato Micro Sato-120P - Otomatik Su Tamamlama (Kızıl Ötesi)

AutoAqua Smart Ato Micro Sato-120P - Otomatik Su Tamamlama (Kızıl Ötesi)

Hem Nano hem de Diğer Tüm Akvaryumlar için kompakt otomatik su tamamlama sistemidir. 

Kullanımı oldukça basit, mıknatısları ile su seviyesini istediğiniz yere ürünü tutturuyorsunuz sonrasında tek yapmanız gereken cihaza enerji vermek, 
Üzerinde bulunan sensörler sayesinde su seviyesini algılıyor ve su seviyesi sensörlerin altına düştüğünde su eklemeye başlıyor.

Normalden fazla su bastığında size sesli ve ışıklı uyarı yapmakta, yedek su tankında su bittiğinde sesli ve ışıklı uyarı yapıp motoru kapatmaktadır.

Bu ürün ile bir çok hobici arkadaşın şamandranın takılı kalması, arıza yapması kaynaklı su taşması veya seviyeyi tamamlamaması gibi sorunlarını aşacağını düşünüyorum.

Ayrıca nano tanklar için büyük bir sorun olan su tamamlama bu ürün ile tamamen son buluyor.


Önemli ! *** : Satın Aldığınız ürünün içinden çıkan bu minik parçayı ( sifonlama engelleyici ) , su tamamlama ünitesindeki saf su bölmesinden ( rezervuarından )  akvaryuma iletilen boruya mutlaka eklenmelidir. Bu sayede vakum etkisi ile akvaryuma suyun hareketi engellenmiş olur. Ürünün kutusu arkasında uygulama şemasını bulabilirsiniz.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • 630,00TL

Etiketler: autoaqua, smart ato, sensorlu su tamamlama, otomatik su tamamlama, su tamamlama, samandra, digital su tamamlama, sesli uyarılı su tamamlama, alarm su tamamlama, optik kızıl ötesi su tamamlama, deniz akvaryum su tamamlama cihazı