Rapid SSL Güvenlik Sertifikası, Compliance ve 3D Secure Servisleri Sayesinde Güvenliğinizi Riske Atmadan Sitemizde Özgürce Alışveriş Yapabilirsiniz.

NUTROBACT- 24

2-3 gün içinde NUTROBACT- 24

NUTROBACT

24 x 5 ml AMPUL

DENETRİFİK BAKTERİ İÇİN KOMBİN BESLENME
NUTROBACT'ın özellikle BACTERYA ve / veya BACTERYA ile kombine edilmesi, tatlı su ve deniz akvaryumlarında biyolojik olarak yararlanabilen Karbon eksikliği gösteren özellikle tavsiye edilir (Karbon, Nitrat ve Fosfat dönüşümüne karışan bakterilerin metabolizması için gereklidir) . Formülasyonu nedeniyle makrobesin dengesini geliştirin ve bakteriyel hücrelerin proliferasyonu ile denitrifikasyon sürecini arttırarak BOD'u (Biyokimyasal Oksijen İhtiyacı) artırın. İstihdamı, bakteri büyümesini sınırlayan bir faktör olan, bakteri hücrelerinin optimal büyümesini ve daha sonra daha iyi bir su kalitesini teşvik eden B grubu vitaminlerin tedarikini sağlar. 

FAYDALARI
Bakteriler için hemen mevcut olan önemli miktarda Karbon sağlar; Bakteri biyokütlesindeki azalmanın aksine; BOİ üzerine etki eden Redoks potansiyelini optimize eder; Nitrat ve Fosfatların biyolojik dönüşümünü arttırır. Tek kullanımlık şişeler sayesinde etkili ve kullanımı kolay; Yanıcı ve toksik olmayan; Herhangi bir zararlı buhar yaymaz.

BİLEŞİM
Konsantre sulu çözeltide karbon. 

DOZAJLAR
İhtiyaca göre 7, 15 günde bir 500 litreye kadar su içeren 5 mL'lik bir şişe.

KULLANIM
Kullanımdan önce ampulü çalkalayın, sıvıyı özel pipetle çıkarın. Gerekli dozu doğrudan akvaryuma dökün. 


Dozaşımı: bunun toksik etkileri olmamasına rağmen, aşırı bakteriyel büyümeyi teşvik ederek akvaryumdaki çözünmüş oksijenin azalmasına neden olabilir.

KORUMA

Ürünü düşük sıcaklıklarda, tercihen buzdolabında tutmak tavsiye edilir.

Yorum Yap

Not: HTML'e dönüştürülmez!
    Kötü           İyi

Doğrulama Kodu
  • 315,00TL

Etiketler: bakteri, enzim, bakteri besini, yosun öldürücü, deniz akvaryum bakterisi, tatlı su akvaryum bakterisi, ilk kurulum bakterisi, akvaryum canlılık